XIV Świętokrzyskie Święto Pszczoły

W dniach 20 do 22. 06. 2021r w Bałtowie odbyło się kolejne Święto Pszczoły. Ponad 50 wystawców wystawiało swoje produkty na Okręglicy. Uczestnicy mogli zakupić zarówno produkty z pasieki, sprzęt do gospodarki pasiecznej. Chętni mogli posłuchać ciekawych wykładów. W niedzielę spotkanie rozpoczęto mszą św. w miejscowym kościele, przemarsz pocztów sztandarowych i uczestników na Okręglicę kompleksu Bałtowskiego.

Po przywitaniu zaproszonych gości, na scenie młodzi pszczelarzy złożyli przyrzeczenie i zostali mianowani Bartnikami Świętokrzyskimi, z naszego Stowarzyszenia było 3 osoby, wręczono odznaki Zasłużony dla Rolnictwa, dla 3 członków naszego Stowarzyszenia.

Imprezę zakończy występ zespołu muzycznego Milano.

Prev ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTO PSZCZOŁY W BAŁTOWIE
Next Biuro nieczynne

Leave a comment