Spotkanie świąteczno- noworoczne pszczelarzy naszego Koła

 

12. 01.2014 roku odbyło się świąteczno – noworoczne spotkanie pszczelarzy naszego Koła. Spotkanie rozpoczęło się mszą św. dziękczynną w kościele  pod wezwaniem św. Maksymiliana Kolbe w Kielcach. Oprócz dużego grona pszczelarzy we mszy św. uczestniczyły również poczty sztandarowe ze Świętokrzyskiego Związku Pszczelarzy, Koła Pszczelarzy w Kraśniku, Starachowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Zagnańsku oraz Kielc. Następnie wszyscy przenieśli się do Domu Rzemiosła w Kielcach. Po przywitaniu zebranych i krótkim przemówieniu prezesa Koła nastąpiło wręczenie odznaczeń pszczelarzom odznak Polskiego Związku Pszczelarzy oraz dyplomów. W imieniu Zarządu PZP odznaczenia wręczał wiceprezydent PZP Piotr Krawczyk oraz prezes ŚZP Andrzej Dąbrowski. Po części oficjalnej nastąpił moment dzielenia się opłatkiem i składania życzeń. Smaczny obiad, zakąski, miód pitny do tego dobra orkiestra sprzyjały wspaniałej zabawie. Pszczelarze dyskutowali  i tańczyli do późnych godzin wieczornych,

 

Prev Kolacja wigilijna Koła Ostrowieckich Pszczelarzy
Next Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Rejonowego Koła Pszczelarzy w Kielcach

Leave a comment